[32-13] [12-1]
Hali!!
szeretnék jelizni a versenyre!!
honlapom: www.olivia-fan.gportal.hu
e-mail: [email protected]
cupp: brigi
(a táblát a versenyek közé rakom be!!)
Köcce, hogy jeliztél!
Ha meglesz az eredmény, akkor értesítünk!
Pusszi:
Kriszti |
Szia!
Én jeliznék!
Név:Dzseny*
Email:[email protected]
Oldal:www.gportal.hu/marianaesp
Mind a két kategóriában jeliznék!
Na pussz!
Köcce, hogy jeliztél!
Ha meglesz az eredmény, akkor értesítünk!
Pusszi:
Kriszti |
Sziszka:
Én is jeliznék a honlapversenyre!
Köcce, hogy jeliztél!
Ha meglesz az eredmény, akkor értesítünk!
Pusszi:
Kriszti |
szió;)
szeretnék nevezni az oldalammal mind2 kategóriába!
nevem:medan
oldalam:[email protected]
bannerem:
Köcce, hogy jeliztél!
Ha meglesz az eredmény, akkor értesítünk!
Pusszi:
Kriszti |
Szia.Nevezni szeretnék.oldalam címe: www.gregoribaquet.atw.hu a másik oldalamé: www.csacska2.atw.hu a nevem: Laly. E-mailon: [email protected] remélem nem baj hogy 2 oldalam van és mindkettővel neveznék.ha igen akkor szólj. amúgymeg 4 oldalam van: www.la-folie.gportal.hu és www.gregoriroi.gportal.hu ,
Köcce, hogy jeliztél!
Ha meglesz az eredmény, akkor értesítünk!
Pusszi:
Kriszti |
Szia! szeretnék jelizni!
név: Br!g!tt@
e-mail:
[email protected]
web:
www.kicsigrof.gportal.hu
Cool az oldalad!!! leszünk társoldalak???
ui.: nevezz te is a fejléceddel az én oldalamon!!!

Köcce, hogy jeliztél!
Ha meglesz az eredmény, akkor értesítünk!
Pusszi:
Kriszti |
[32-13] [12-1]
|